Az országban először a Kitűzőshop kezdett egyedi szöveges kitűzők és pólók forgalmazásával 2012-ben azzal a céllal, hogy a legénybúcsúkat és lánybúcsúkat teljesen egyedivé tegyük.

Első lépésként az összes szöveget és szlogent lefordítottuk, hátha vonzóbbá tehetjük a partikat a magyar nyelvű feliratokkal. Sikerült a tervünk, azonban még mindig sokan vannak, akik angol feliratok iránt érdeklődnek, hiszen a nyelv sajátossága miatt a legtöbb kifejezés sokkal pofásabb eredetiben. Természetesen ezeket az igényeket is kielégítjük, össze is szedtem pár ötletet, hogy miket lehet kitűzőkre és pólókra nyomtatni.

Legénybúcsú pólók és kitűzők

Legénybúcsú pólók és kitűzők

Első körben a legénybúcsúkkal foglalkozunk:
– groom squad
– team groom
– bachelor party
– stag night
– drinking team
– groom security
… és ezek variációi

(Ha valaki japánul vagy németül szeretne leánybúcsú feliratot, azt is megoldjuk, nálunk nincsenek nyelvi korlátok!)