Az ünnep forgatagában mindig van, ami utoljára marad.

Ne aggódj, mert a nálunk 2017. december 17-ig leadott megrendelések mindegyikét garantáltan kézhez kapod a kért határidőre*.

Bár még messze a karácsony, a különböző futárcégek és a Magyar Posta is már most korlátozza a feladható csomagok számát. Már tele van az internet elégedetlen, csomagját váró emberrel, több webáruház csomagfeladása csúszik. Ráadásul a csomagautomaták is dugig vannak.

Mivel mi a GLS Futárszolgálattal olyan szerződésben vagyunk, mely feltételei egyoldalúan nem módosíthatók, így garantált a csomagfeladást követő 24 órán belüli kézbesítés!
Nálunk nem lesz fennakadás, a csomagok házhoz érnek!

Rendelj tőlünk bizalommal, hogy az ünnepekre biztosan minden családtagod, rokonod és barátod boldog legyen, hogy Tőled megkapta az ajándékot!
Készíttess velünk egyedi terméket, ne ess abba a csapdába, hogy szeretted mástól is pontosan ugyanazt az ajándékot kapja! Válassz a webshopból vagy küldd az egyedi elképzelést, mi megvalósítjuk és el is juttatjuk Neked álmaid ajándékát!

*: az ajánlat a raktáron lévő és mások által még nem megrendelt termékekre vonatkozik. Ha biztos szeretnél lenni, keress minket telefonon!