Egyedi bevásárlótáska nyomtatás bármilyen alkalomra, rövid határidővel, kiváló nyomásminőségben.

Környezetvédelmi okokból népszerű termék lett a vászontáska, amely visszaszoríthatja a műanyag zacskók és szatyrok környezetszennyezését. Óvd a természetet! Egyszer használatos műanyag táska helyett hordj magaddal hosszú élettartamú egyedi mintás bevásárlótáskát.

Anyaga: 100% pamut. Mérete 42x32cm, 70cm hosszú vállpánttal, ami alkalmas vállra akasztásra és kézben való hordozásra. 130g/nm vastagság. 

Válaszható színek az adatlapon találhatóak.

Mosógépben kifordítva legfeljebb 40 C-on mosható, klórozni tilos!
Szárítógép használata nem ajánlott.

Nyomtatható felület: 22x31cm

Bevásárló táska nyomtatás ára: 2790,-Ft (amely tartalmazza a táska és az egy oldal nyomás költségét is!)

Két oldalas nyomás esetén az ára: 3990,-Ft

Figyelem!
A már megrendelt és elkészített egyedi termék után a Megrendelőt nem illeti meg a vásárlástól való elállás joga (a 17/1999. (II. 5.) Korm. rendelet 5.§ c) pontja alapján) a teljesen egyedi, kifejezetten a vásárló kérésére készített termék esetén. (pl.: ajándéktárgyak, a vásárló által biztosított fotókkal és szöveggel ellátva stb.). Kérjük megrendelés előtt olvasd el Általános Szerződési Feltételeinket!