Egyedi body nyomtatás bármilyen alkalomra, rövid határidővel, prémium alapanyagra és kiváló nyomásminőségben.

Nyomtatható felület: maximum 15x20cm

Body nyomtatás ára: 2890,-Ft (amely tartalmazza a body és az egy oldal nyomás költségét is!)

Elöl+Hátul nyomás esetén az ára: 3790,-Ft

Mérettáblázat


*Figyelem! A megadott adatoknál nem számottevő eltérés lehetséges! A méret kiválasztásakor vegyék figyelembe, hogy a 100% pamut termékek mosás során kis mértékben összemehetnek!

Figyelem!
A már megrendelt és elkészített egyedi termék után a Megrendelőt nem illeti meg a vásárlástól való elállás joga (a 17/1999. (II. 5.) Korm. rendelet 5.§ c) pontja alapján) a teljesen egyedi, kifejezetten a vásárló kérésére készített termék esetén. (pl.: ajándéktárgyak, a vásárló által biztosított fotókkal és szöveggel ellátva stb.). Kérjük megrendelés előtt olvasd el Általános Szerződési Feltételeinket!