Legyen egyedi pólód saját szöveggel és grafikával Egyedi póló nyomtatása 1db-tól, bármilyen alkalomra, rövid határidővel, prémium pólóra és kiváló nyomásminőségben a legmodernebb technológiával.

Technológia Típusok, színek, árak

Sol's Miss női póló

1db-tól? Igen! Nem kell szita beállítási költséggel és más nyomdai előkészülettel számolni, így akár egy darabot is elérhető áron tudunk elkészíteni. Természetesen nagyobb megrendeléseket is vállalunk.

Bármilyen alkalomra? Igen! Lánybúcsúra és legénybúcsúra névre szóló pólókat, születésnapra egyedi neves és évszámos pólókat, a haveroknak vicces szöveges pólókat, babaszületésre egyedi előkéket, babáknak vicces bodykat, fényképes párnákat, azaz tényleg bármilyen alkalomra, egyedi grafikával.

Rövid határidővel? Igen! Akár már a megrendelés napján átveheted a kész pólót vagy másnapra ki tudjuk küldeni futárral. (Ésszerű kereteken belül) A sürgős megrendelésről minden esetben érdeklődj telefonon!

Prémium pólóra? Igen! Sol’s Regent, Regent Women és Sol’s Imperial pólókkal dolgozunk, amely viselése kényelmes,  anyaga 100% pamut,  puha tapintású és jó méretezésű és szabású. Utcai, mindennapi viseletre is alkalmas. Röviden: Tök jó!

Kiváló nyomásminőség? Igen! Ha megfelelő méretű vagy vektoros grafikát küldesz, mi garantáljuk, hogy a lehető egyik legjobb minőségű, tartós nyomatot készítjük el neked a pólóra vagy más termékre, mindezt környezetbarát festékkel. Legyen az fehér vagy színes póló és body.

Elérhető ár? Igen! Nem kell számolnod szita beállítási költséggel vagy más nyomdai előkészülettel ami plusz költséggel jár. Mindössze a nyomat mérete és lefedettsége határozza meg, hogy mennyibe kerül a kért termék.

Technológia Típusok, színek, árak
Figyelem!
A már megrendelt és elkészített egyedi termék után a Megrendelőt nem illeti meg a vásárlástól való elállás joga (a 17/1999. (II. 5.) Korm. rendelet 5.§ c) pontja alapján) a teljesen egyedi, kifejezetten a vásárló kérésére készített termék esetén. (pl.: ajándéktárgyak, a vásárló által biztosított fotókkal és szöveggel ellátva stb.). Kérjük megrendelés előtt olvasd el Általános Szerződési Feltételeinket!