Sokaknak nincs ötlete, hogy mit is lehet egy párnára nyomtatni vagy milyen alkalomra lehet párnát adni. A válasz nagyon egyszerű, bármit és bármilyen alkalomra. Persze segítünk rövid leírással, hogy ne neked teljen vele az időd. Az alap recept általában egy fénykép és egy mondat.

Vegyünk is egy példát. A legjobb barátodnak szeretnél párnát ajándékozni, de halvány lila gőzöd sincs, hogy mi lenne a legjobb. Ha van közös fotótok, akár vicces, akár olyan amely valami emlékezetes eseményen történt, akkor ez kiindulópontnak már nagyon jó. Ha elhangzott aznap egy beszéletés amire mind a ketten emlékeztek vagy amelyet olvasva elmosolyogjátok magatokat, akkor azt érdemes egy dekoratív betűtípussal a kép fölé, alá, mellé tenni. (Ebben mi segítünk díjmentesen!) És kész is. Tényleg! 🙂 Lentebb olvashatsz további ötleteket és láthatsz párna látványterveket azok közül amelyek segíthetnek neked a tökéletes fényképes párna megtervezésében.

Milyen alkalomra lehet készíteni? Bármilyenre, de tényleg. Lássunk néhányat:

– Legjobb barátnőnek, barátnak, ivótársnak
– Szerelmednek és családtagjaidnak egy teljes családi fotóval, vagy nagymamának unoka fényképével
– Születésnapra, névnapra vagy bármilyen alkalomra. Pl esküvő vagy lánybúcsú
– Azoknak akik szeretik, sőt imádják háziállataikat. Pl cicákat, kutyákat, lovakat és sok mást 🙂
– Egy kedves emléknek, egy olyan helyről ahol együtt jártatok