Fém vagy műanyag anyagúak a kitűzők?

A kitűzők fém alapra készülnek. A képet fotópapírra nyomtatjuk, amelyet méretre vágás után helyezünk a fém test és a védőfólia közé.

 

Csak előre elkészített minták vannak?

Nem! Bármilyen fotóról, rajzról, képről készítünk kitűzőt, mágnest vagy kulcstartót. A honlapon korábbi megrendeléseink, referenciamunkáink ötletként szerepelnek.

 

Ha nem értek a képszerkesztéshez akkor is tudok egyedi terméket rendelni?
Igen! E-mail-en keresztül elküldöd elképzeléseid, mi látványtervet készítünk belőle. Plusz grafikai költséget nem számolunk fel! (5 vagy annál több darab különböző minta szerkesztése esetén kérd egyedi ajánlatunkat!
Kérünk minden adatot megadni és pontosan átgondoltan leírni milyen grafikát/terméket/mintát szeretnél. Az első szerkesztést ingyenesen elkészítjük, minden további változtatás esetén 500 Ft grafikai díjat számítunk fel.

 

Mekkora méretben vannak kitűzők?
25mm-es, 32mm-es, 44mm-es, 58mm-es és 75mm-es kör alakú, illetve 60x40mm-es téglalap alakú kitűzőink vannak.
További információkért kattints ide.

 

Egyedi mintából is készítenek hűtőmágnest?
Természetesen! A KitűzőShop elsősorban egyedi mintájú hűtőmágnes, kulcstartó, kitűző készítésére specializálódott. Az elküldött mintából látványtervet készítünk az útmutatásaid alapján. A grafikai munkáért nem számítunk fel külön költséget! (5 vagy annál több darab különböző minta szerkesztése esetén nincs mennyiségi kedvezmény. A termék 1-9db-os árával kell számolni.) Kérünk minden adatot megadni és pontosan átgondoltan leírni milyen grafikát/terméket/mintát szeretnél. Az első szerkesztést ingyenesen elkészítjük, minden további változtatás esetén 500 Ft grafikai díjat számítunk fel.

 

Tényleg tudjátok 24 órán belül teljesíteni a rendelésemet?
Igen, amennyiben a látványterv elfogadásra kerül, úgy 24 órán belül átadjuk szállításra/átvehető a rendelés (ésszerű keretek között).

 

Milyen az a sörnyitós hűtőmágnes?
A sörnyitós hűtőmágnes átmérője 58mm. A mágnes hátulját úgy alakították ki, hogy az alkalmas legyen sörösüveg kinyitására is. Kemény anyag, nem törik!

 

A vállszalagot mivel tűzitek össze?
Minden szalaghoz ajándék 32mm-es kör alakú kitűző jár, amivel könnyedén méretre lehet igazítani, hogy kényelmes legyen a viselője számára. A kitűző a vállszalag színéhez igazodó sablon grafikával van ellátva. A grafika nem választható!

 

Szeretnék a webáruházból is rendelni és egyedi terméket is készíteni. Mi a teendő?
Küld el e-mailben a megrendelésed az egyedi termékre, írd írd be a webáruházból rendelhető tételek cikkszámát és mennyiségét.
Vagy
Küld el e-mailben a megrendelésed az egyedi termékre és add le a rendelésed a webáruházban. A megjegyzésbe írd be, hogy egyedi rendelésed is van.

 

 

Vízjelezett képekből is tudtok szerkeszteni?
A szerzői jogvédelem alatt álló képeket kizárólag vízjel nélkül tudjuk elfogadni.

 

Milyen alkalmakra, eseményekre, rendezvényekre és kiknek ajánljátok a kitűzőket, hűtőmágneseket?
Bármilyen alkalomra! Íme néhány példa: Cégnek, civil szervezetnek, klubnak, településnek, ajándékba, rendezvényre, kiállításra, versenyre, szalagavatóra, gombavatóra, konferenciára, óvodának, iskolának, alapítványnak, önkormányzatnak, egyháznak, egyetemnek, egyesületnek, kongresszusra, partira, névnapra, születésnapra, túracsoportnak, sportegyesületnek, szurkolói csoportoknak, motorosnak, autósnak, kézilabdásnak, úszónak, focistának, kórusnak, turisztikai helyszínekről, tábornak, reklámnak, szóróajándéknak, szponzornak, esküvőre, emléktárgynak, legénybúcsúra, lánybúcsúra, nemzeti ünnepre, szilveszterre, halloweenra, jelölőnek táblajátékra, Valentin napra

 

Egyedi mintás pólót is tudtok készíteni?

2016. októbertől egyedi mintás póló készítését vállaljuk kis és nagy mennyiségben egyaránt.

Szeretnék lánybúcsúra egyedi neves pólót készíteni. Meg tudjátok csinálni nekem?
2016. októberétől Igen! Bármilyen nevet, grafikát vagy dátumot fel tudunk nyomni a pólóra.