Ahogy telik az idő, annál fontosabb lesz a kerek évfordulók és évszámok megünneplése. Amikor még pici baba a gyermek minden születésnap nagyon fontos. Viszont ahogy növekszik az ember annál egyre kevésbé lesz jelentős, hogy megint eltelt egy év. Kivételt képeznek a kerek évszámok!

Elsősorban azért, mert a rokonok és ismerősök számára könnyebben megjegyezhető, ha az illető élete újabb évtizedébe lép. Kivételt képez a 18-as és ennek kapcsán a 20-as életév. Ennél a párosnál a 18as előnyt élvez, hiszen ekkor lesz a fiatal nagykorú. Jelentős évszám még az 50-es, mert ekkor lesz fél évszázados egy ember, a 100-asról pedig már ne is beszéljünk!

Szenteljetek nagyobb figyelmet a kerek évszámoknak barátaitok, családtagjaitok körében, ebben segítünk nektek a különböző születésnapos kellékekkel, kiegészítőkkel. Webáruházunkban minden évszám megtalálható. Ha nincs, akkor kérd!

30. születésnapra ajándékok és kellékek
40. születésnapra ajándékok és kellékek
50. születésnapra ajándékok és kellékek
További kerek évszámokra ajándékok és kellékek

Cimke: