Az esküvőn vagy a lagzi során az ifjú pár egy apró meglepetéssel szolgál a násznép részére, ezt hívjuk köszönetajándéknak vagy köszönőajándéknak. Nagyon fontos, hogy valami személyessel lepjük meg a vendégeket, olyan tárggyal, amiről mindig eszükbe jutunk, amiről kedves emlékként jelenik meg az esküvőnk napja.

Mennyiért?

Hangsúlyozzuk, ne az ár befolyásolja az ajándékozási kedvet. Ennél az ajándéknál nem az fog számítani, hogy mennyibe került. Olyan dolgot válasszunk, aminek gyakorlatban nincs semmi értéke, mert ez nem a fennköltségről szól!Hűtőmágnes köszönőajándék, köszönetajándék, esküvőre

Mégis mit vegyünk?

Nem feltétlenül kell vásárolni ahhoz, hogy jó köszönetajándékot tudjunk adni. A jó kézügyességgel megáldott vagy kreatívabb pár akár a semmiből is szuper köszönőajándékot tud varázsolni. Megvannak ehhez a megfelelő ötletek jegyzéke a különböző fórumokon.
Viszont, ha úgy gondoljuk, hogy inkább veszünk valami apróságot, vagy a nagy készülődésben nincs idő ezzel foglalkozni, akkor meleg szívvel ajánljuk a KitűzőShop fényképes ajándékait elsősorban hűtőmágnes formájában. Személyes, olcsó és mindig szem előtt lesz. Sok-sok pár élt már ezzel a lehetőséggel, köztük a stábunk tagjai is.

Köszönőajándék hűtőmágnesek itt