Sok cég foglalkozik pólónyomással, pólóemblémázással. Még többen vannak, akik egyedi fényképes pólókat forgalmaznak. Keressünk rá az interneten, és nézzük meg a kínált pólók minőségét illetve az árakat. Anélkül, hogy nevesítenénk, azt kell, hogy mondjuk, nagyon nagy a szórás. Sajnos a legjellemzőbb modell a silány minőség horror áron. Sima vasalható pólókat béna vagy pixeles grafikával 3-4000,-Ftért. Szóra se érdemes…

Gyártástechnológiát tekintve a legtöbb póló szublimációs eljárással készül. Durván fogalmazva, ez is vasalós módszer, gyatra minőség, pár mosás után lehet kidobni.

Nagyon népszerű még a szitanyomás. Közepes minőség (általában), csak nagy mennyiségben működik, nincs színátmenetes grafika.

Digitális nyomtatás. Kicsit drágább, mint a többi eljárás, viszont, ha jó alapanyagot használunk, akkor minőségileg a pólók királya. Könnyű, gyors gyártás, akár egy darabos rendelés esetén is. Szép színek, színátmenet jellemző. A póló nem fakul ki egy mosástól, igényes üzletekben is árulható. Figyeljünk azonban, hogy a gyártó milyen nyomtatóval dolgozik, mert a géppark állományban minőségileg itt is nagy szórás mutatkozik. Vannak olcsó pár százezer forintos nyomtatók, gagyi festékkel, fehér szín nélkül, stb. Végül vannak több milliós nyomtatók, ahol nemcsak a márkát fizeti meg az ember. Minden téren kiemelkedő minőséget produkálnak az ilyen masinák, a többivel összehasonlíthatatlanul jobb pólókat készítenek. Utóbbival dolgoznak az igazán profik. Mi is ezt használjuk.