Új egyedi párnáink nem csak a lakás díszei lehetnek, hanem viccesek és akár szívhez szóló ajándékoknak is jók. Ha neked van a legjobb anyukád vagy apukád a világon, akkor ezekkel a párnákkal kifejezheted neki, ráadásul pihenni is tud rajta. Akár egy filmnézés közben maga alá gyűrheti vagy magához szoríthatja, esetleg fejtámasznak is használhatja.

Egyedi párna feliratosTéglalap alakú párnák, sok különböző családi és vicces feliratokkal vagy grafikával. Minden korosztálynak és családtagnak megtalálható a megfelelő ajándék. Nem feledkeztünk meg a nagypapákról, nagymamákról és a testvérekről sem. Akár a családtagod fényképével is ki tudjuk nyomtatni a párnahuzatot, így létrehozva a tökéletes fényképes ajándék párnát. Kérd fényképpel és felirattal együtt, nekünk az egyedi megoldás sem akadály.

Anyaga: 100% pamut, nem csak dísz, hanem valóban használható is. A párnák huzata kifordítva mosható, a rajta található grafika akár több száz mosást is kibír.

Ha felkeltette érdeklődésed a családi párnák bármelyike, nézd meg teljes kínálatunkat.