Márciusi fejlesztésünk a szülinapi bulik kedvelőinek szól elsősorban. Úgy döntöttünk, hogy a születésnapos kitűzők kínálatát bővítjük, hiszen országos szinten stagnál a piac, mindenhol ugyanazok az unalmas márkák kaphatóak. Megtörjük a jeget, születésnapi party témában érdemes ellátogatni a webáruházunkba, ahol sok-sok új szülinapi jelvény minta került a polcokra.

Illetve további meglepetés, hogy ezen túl egyedi születésnapos kitűzőket is forgalmazunk, ahol majd tetszés szerint lehet változtatni a nevet és a dátumot, igény esetén a mintát is.

Ezek a lehetőségek minden korosztály részére elérhetőek, lesznek vidám babás, kisgyerekes kitűzők, bulis jelvények tiniknek, italozós- partivadállat társaságoknak, és szolid tortaevő nyugdíjasoknak is. Baráti társaságoknak, családoknak, kollégáknak, közösségeknek, egyszóval mindenkinek.

Tehát: egyedi születésnapos kitűzők csak nálunk, a Kitűzőshopnál.

Szexi születésnapos kitűző

Szexi születésnapos kitűző

Szexi születésnapos kitűző

Szexi születésnapos kitűző

Cimke: