Sokan azt gondolják, hogy ha egy házaspár úgy dönt, hogy elválik, az csak szomorú esemény lehet. Ez az események nagy részében nem így van. Gondoljunk csak bele, a válás után már nem kell igazodni az elviselhetetlen feleséghez vagy férjhez, ezentúl azt csinálhatunk, amit akarunk, nincs felügyelet, nincs ellenőrzés, csak megkönnyebbülés. Ünnepeljük meg vidáman ezt az eseményt (persze, csak ha okunk van rá)!

Előkészületek

A házasság lezárása miért ne lehetne olyan, mint annak az előkészítése? Készüljünk rá úgy, mint egy lánybúcsúra. Gyűjtsük össze a baráti társaságunk, írjunk össze mókás feladatokat majd keressünk egy megfelelő helyet, ahol lebonyolíthatjuk az eseményt.

Kellékek

Ne felejtsük el a válás-bulira a megfelelő termékeket beszerezni. Biztos furcsán hangzik ezen cikkek beszerzése, van-e bolt itthon, ahol ezeket árulják? Bizony van! A KitűzőShop webáruháza egyedülálló kínálattal rendelkezik, válogathatsz válásos kitűzők, pólók, oklevelek és egyéb cikkek között.